Montáž hrotov proti lastovičkám, beloritkám a ochranných sietí proti holubom a ďalším vtákom

Vždy nájdeme
vhodné riešenie

Podľa Vašich požiadaviek a potrieb Vám pomôžeme s vhodným výberom, návrhom, dodávkou aj samotnou realizáciou. V prvom rade zistíme, akú najvhodnejšiu metódu je potrebnú zvoliť, či potrebujete zamedziť vletu vtáctva, sadaniu vtáctva, stavbám nových hniezd, zhromažďovaniu v okolí a podobne. Na základe Vašich informácii alebo oboznámení nás s Vašimi problémami, Vám vieme doporučiť najvhodnejšie riešenie z nasledujúcich možnosti: nerezové hroty, priehľadné zuby proti sadaniu vtáctva a stavbám nových hniezd,  rôzne typy sietí na zamedzenie vletu vtáctva, rôzny typy makiet dravých vtákov a akustických plašičov. Materiál nám dodáva slovenský predajca ADERYN s.r.o., u ktorého máme dohodnuté individuálne ceny pri väčšom odbere.

Montáž ochranných sietí a hrotov proti vtáctvu

Hroty proti vtáctvu

Ponúkame dodávku a montáž nerezových hrotov proti vtákom (alebo aj inak nazývaných špicov/ihličiek). Je to humánne, trvalé a účinné riešenie proti belorítkam, lastovičkám, holubom, vrabcom a iným vtákom. Konce hrotov nie sú ostré, takže neublížia vtákom a slúžia len ako zábrana proti sadaniu vtáctva alebo zamedzeniu stavby hniezd na nežiadúcich miestach ako napríklad balkóny, rímsy, komíny, hrany striech, odkvapy,  v rohoch okien, v štítoch striech, pod spodným podbitím striech - podhľadoch a rôznych typov konštrukciách, kde si môžu nechcene stavať hniezda alebo sa zdržiavať a znečisťovať okolie trusom.

Keďže niektorí naši zákazníci sú náročnejší aj na estetické prevedenie zábran a nerezové hroty by im pôsobili rušivo aj pre nich samotných, tak ponúkame aj riešenie montáži priesvitných zubov z PVC materiálu. Toto riešenie slúži ako náhrada pre tých, ktorí chcú najme zamedziť znečisteniu a  stavbám hniezd na okenných rámoch, na balkónoch, na štítoch a pod spodným podbitím striech.

 

Siete proti vtáctvu

Ponúkame taktiež dodávku a montáž sietí proti vtákom. Siete montujeme prevažne vtedy, keď chceme zamedziť vletu vtáctva do určitých priestorov či pasáží. Najčastejšie to bývajú balkóny, terasy, átriá, nádvoria, stropné konštrukcie a rôzne miesta, kde je nežiadúci pohyb a vletenie vtákov.  Pri týchto produktoch je možné si vybrať aj z viacerých farebných odtieňov a veľkostí ôk na sieti. Taktiež je dostupná transparentná/priesvitná varianta sietí, ktorá je z diaľky takmer neviditeľná a nepôsobí rušivo.

 

Makety dravcov

Jedna z možností je aj osadenie rôznych 3D makiet dravých vtákov, ktoré majú slúžiť ako vizuálny tak aj akustický odpudzovač holubov, škorcov, drozdov a iných druhov vtákov.  Taktiež jednou z možností sú aj nálepky dravých vtákov na presklené plochy.

Montáž hrotov proti lastovičkám, beloritkám a ochranných sietí proti holubom a ďalším vtákom

Pripravenosť a ochrana proti vtáctvu môže byť rovnako dôležitá ako akákoľvek iná údržba domu. V SAFE WORKS s.r.o. sa zameriavame na efektívne a esteticky príjemné riešenia, ktoré harmonicky zapadnú do vzhľadu vašej nehnuteľnosti a zároveň poskytnú dlhodobú ochranu. Okrem klasických nerezových hrotov a priesvitných zubov ponúkame aj inovatívne siete, ktoré dokonale chránia pred vletom vtáctva do interiérových priestorov ako sú napríklad svetlíky alebo otvorené pasáže.

Prečo sa ochranné siete od nás vyplatia?

Naše siete proti vtákom sú dostupné v rôznych veľkostiach, čím dokážeme zabrániť prístupu aj tým najmenším vtáčatám, a zároveň poskytnúť diskrétnu ochranu vďaka transparentnej verzii, ktorá je takmer neviditeľná a nenaruší estetiku budovy.

Nechcete, aby vaše priestory strácali na kráse kvôli nežiaducemu vtáctvu? Využite naše služby a zaistite si pokoj bez nevítaných pernatých návštevníkov. S našou pomocou bude Vaša budova chránená, čistá a bezpečná. Kontaktujte SAFE WORKS s.r.o. a vyriešte problém s vtáctvom raz a navždy. S našimi metódami sa nemusíte obávať, že by vaše riešenie bolo v rozpore s ochranou zvierat. Používame moderné technológie, ako sú ultrazvukové repelenty alebo vizuálne bariéry, ktoré vtákom jednoducho naznačujú, že dané miesto nie je pre nich vhodné. Vďaka tomu zostávajú vaše budovy čisté a zachovávajú si svoj estetický vzhľad bez toho, aby boli vtáky zranené alebo stresované. Navyše, náš tím odborníkov vám poskytne komplexnú starostlivosť – od prvého posúdenia situácie až po inštaláciu a pravidelnú údržbu systémov. Pridáme aj profesionálne poradenstvo, ako predchádzať budúcim problémom s vtáctvom. S SAFE WORKS s.r.o. získavate spoľahlivého partnera, ktorý sa postará o to, aby vaše budovy ostali bezpečné a esteticky príťažlivé.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si konzultáciu. S našimi riešeniami môžete konečne dosiahnuť pokoj a harmóniu vo vašom priestore bez nepríjemných prekvapení z neba. SAFE WORKS s.r.o. – vaše riešenie proti nežiaducemu vtáctvu. Sme tu pre vás aj prípade, ak potrebujete profesionálov na orezávanie stromov, montáž snehových zábran či čistenie fasády vášho domu.  Spoľahnite sa na skutočných profesionálov.

Naša práca v teréne

Montáž hrotov a sietí proti sadaniu a vletu vtáctva

S čím vám môžeme pomôcť?

Napíšte nám správu. Budeme vás kontaktovať najneskôr do 24 h,
alebo nás kontaktujte na tel. čísle 0907 068 897.

Meno a priezvisko (povinný údaj):
Tento údaj je povinný.

Tel. kontakt na vás (povinný údaj):
Tento údaj je povinný.

Uveďte, prosím, Váš e-mail (povinný údaj):
Tento údaj je povinný.

Máte termín dokedy to musí byť hotové?
Invalid Input

S čím vám môžeme pomôcť? (povinný údaj)
Potrebujeme vedieť s čím Vám môžeme pomôcť.

V akej lokalite? (povinný údaj)
Tento údaj je povinný.

Ak máte foto objektu, pošlite nám ho, prosím.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Odborná spôsobilosť

Sme držiteľmi certifikátov a osvedčení, používame špičkové technológie a pravidelne sa vzdelávame. Pri výškových prácach minimalizujeme riziko tak, aby vaša investícia bola čo najefektívnejšia.

Preukaz odbornej spôsobilosti pre vykonávanie prác vo výškach a nad voľnou hĺbkou špeciálnou horolezeckou a speleologickou technikou.
§24 revízny technik elektrických zariadení.
Preukaz obsluhy ručnej motorovej reťazovej píly a krovinorezov.
Osvedčenie pre obsluhu pracovných plošín.
Copyright © 2019 SAFE WORKS s.r.o. - Všetky práva vyhradené. Ochrana osobných údajov.
SAFE WORKS s.r.o., Výškové práce / práce vo výškach Banská Bystrica, pílenie stromov, montáž reklamy, montáž hrotov.
logo Facebook