Montáž ochranných sietí a hrotov proti vtáctvu

Vždy nájdeme
vhodné riešenie

Podľa Vašich požiadaviek a potrieb Vám pomôžeme s vhodným výberom, návrhom, dodávkou aj samotnou realizáciou. V prvom rade zistíme, akú najvhodnejšiu metódu je potrebnú zvoliť, či potrebujete zamedziť vletu vtáctva, sadaniu vtáctva, stavbám nových hniezd, zhromažďovaniu v okolí a podobne. Na základe Vašich informácii alebo oboznámení nás s Vašimi problémami, Vám vieme doporučiť najvhodnejšie riešenie z nasledujúcich možnosti: nerezové hroty, priehľadné zuby proti sadaniu vtáctva a stavbám nových hniezd,  rôzne typy sietí na zamedzenie vletu vtáctva, rôzny typy makiet dravých vtákov a akustických plašičov. Materiál nám dodáva slovenský predajca ADERYN s.r.o., u ktorého máme dohodnuté individuálne ceny pri väčšom odbere.

Osádzame pre vás hroty a siete proti vleteniu a sadaniu vtákov, lacne hroty,  nerezove hroty proti vtactvu

Hroty proti vtáctvu

Ponúkame dodávku a montáž nerezových hrotov proti vtákom (alebo aj inak nazývaných špicov/ihličiek). Je to humánne, trvalé a účinné riešenie proti belorítkam, lastovičkám, holubom, vrabcom a iným vtákom. Konce hrotov nie sú ostré, takže neublížia vtákom a slúžia len ako zábrana proti sadaniu vtáctva alebo zamedzeniu stavby hniezd na nežiadúcich miestach ako napríklad balkóny, rímsy, komíny, hrany striech, odkvapy,  v rohoch okien, v štítoch striech, pod spodným podbitím striech - podhľadoch a rôznych typov konštrukciách, kde si môžu nechcene stavať hniezda alebo sa zdržiavať a znečisťovať okolie trusom.

Keďže niektorí naši zákazníci sú náročnejší aj na estetické prevedenie zábran a nerezové hroty by im pôsobili rušivo aj pre nich samotných, tak ponúkame aj riešenie montáži priesvitných zubov z PVC materiálu. Toto riešenie slúži ako náhrada pre tých, ktorí chcú najme zamedziť znečisteniu a  stavbám hniezd na okenných rámoch, na balkónoch, na štítoch a pod spodným podbitím striech.

 

Siete proti vtáctvu

Ponúkame taktiež dodávku a montáž sietí proti vtákom. Siete montujeme prevažne vtedy, keď chceme zamedziť vletu vtáctva do určitých priestorov či pasáží. Najčastejšie to bývajú balkóny, terasy, átriá, nádvoria, stropné konštrukcie a rôzne miesta, kde je nežiadúci pohyb a vletenie vtákov.  Pri týchto produktoch je možné si vybrať aj z viacerých farebných odtieňov a veľkostí ôk na sieti. Taktiež je dostupná transparentná/priesvitná varianta sietí, ktorá je z diaľky takmer neviditeľná a nepôsobí rušivo.

 

Makety dravcov

Jedna z možností je aj osadenie rôznych 3D makiet dravých vtákov, ktoré majú slúžiť ako vizuálny tak aj akustický odpudzovač holubov, škorcov, drozdov a iných druhov vtákov.  Taktiež jednou z možností sú aj nálepky dravých vtákov na presklené plochy.

Naša práca v teréne

Montáž hrotov a sietí proti sadaniu a vletu vtáctva

S čím vám môžeme pomôcť?

Napíšte nám správu. Budeme vás kontaktovať najneskôr do 24 h,
alebo nás kontaktujte na tel. čísle 0907 068 897.

Meno a priezvisko (povinný údaj):
Tento údaj je povinný.

Tel. kontakt na vás (povinný údaj):
Tento údaj je povinný.

Uveďte, prosím, Váš e-mail (povinný údaj):
Tento údaj je povinný.

Máte termín dokedy to musí byť hotové?
Invalid Input

S čím vám môžeme pomôcť? (povinný údaj)
Potrebujeme vedieť s čím Vám môžeme pomôcť.

V akej lokalite? (povinný údaj)
Tento údaj je povinný.

Ak máte foto objektu, pošlite nám ho, prosím.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Odborná spôsobilosť

Sme držiteľmi certifikátov a osvedčení, používame špičkové technológie a pravidelne sa vzdelávame. Pri výškových prácach minimalizujeme riziko tak, aby vaša investícia bola čo najefektívnejšia.

Preukaz odbornej spôsobilosti pre vykonávanie prác vo výškach a nad voľnou hĺbkou špeciálnou horolezeckou a speleologickou technikou.
§24 revízny technik elektrických zariadení.
Preukaz obsluhy ručnej motorovej reťazovej píly a krovinorezov.
Osvedčenie pre obsluhu pracovných plošín.
Copyright © 2019 SAFE WORKS s.r.o. - Všetky práva vyhradené. Ochrana osobných údajov.
SAFE WORKS s.r.o., Výškové práce / práce vo výškach Banská Bystrica, pílenie stromov, montáž reklamy, montáž hrotov.
logo Facebook